Gynekologické ošetrenia

Laserové ošetrenia sa stávajú dominantou mnohých medicínskych odvetví najmä vďaka svojej vysokej efektivite a výnimočným technologickým pokrokom. Nie je tomu inak ani v gynekológii, kde lasery pomáhajú nielen gynekológom, ale najmä pacientkám v riešení mnohých ťažkostí.

Aj vaše intímne partie chcú byť krásne. Vyberte si z ponuky esteticko-gynekologických ošetrení NAVAN kliniky. Najlepšie neinvazívne riešenia, unikátna laserová technológia, špičkové lekárky.

Zobraziť viac
Skryť

Cenník

Cenník je platný od februára 2024.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

FOTONA - inconti

[Viac info k ošetreniu]

FOTONA - inconti

IncontiLase® je patentovaná neinvazívna laserová terapia, ktorá je určená na liečbu miernej a stredne ťažkej stresovej inkontinencie moču. Technológia je založená na fototermálnej stimulácii novotvorby kolagénu.

Pre koho je ošetrenie určené? Indikáciou ošetrenia je mierna a stredne závažná stresová a zmiešaná inkontinencia moču.

Efekt: Výsledkom je zmenšenie a napnutie tkaniva vaginálnej sliznice a endopelvickej fascie, ktoré následne podporujú aj samotný močový mechúr.

Ošetrenie 350 €
FOTONA - intima

[Viac info k ošetreniu]

FOTONA - intima

IntimaLase® je jedinečná patentovaná laserová terapia. Ide o nechirurgickú, neinvazívnu fototermickú technológiu, ktorá je určená na stiahnutie vaginálneho kanála. Klinické štúdie ukazujú vysokú efektivitu pri naozaj ľahkom a bezpečnom ošetrení.

Pre koho je ošetrenie určené? Indikáciou ošetrenia je vaginálny relaxačný syndróm, čo je strata optimálnej štruktúrnej formy vagíny. Tento stav je spojený s nadmerným naťahovaním vaginálneho kanála počas pôrodu, ale aj s prirodzeným starnutím.

Efekt: Výsledkom je remodelácia a stiahnutie vaginálneho kanála vďaka novotvorbe kolagénových vláken.

1. sedenie 350 €
2. sedenie 250 €
FOTONA - renova

[Vias info k ošetreniu]

FOTONA - renova

RenovaLase® je jedinečná patentovaná a naozaj inovatívna laserová terapia, ktorá je určená na zmiernenie symptómov vaginálnej atrofie založená na neablatívnej fototermálnej liečbe vaginálneho kanála. Vďaka tejto veľmi bezpečnej a rýchlej technológii vieme eliminovať potrebu dlhodobého podávania estrogénu.

Pre koho je ošetrenie určené? Pre pacientky s príznakmi vaginálnej atrofie.

Ako to funguje? Ošetrenie je založené na laserom indukovanom, miernom a kontrolovanom zahrievaní vaginálneho tkaniva, ktoré stimuluje angiogenézu, aktivitu fibroblastov a tvorbu nového kolagénu bez tepelného alebo ablatívneho poškodenia.

Efekt: Konečným výsledkom je zväčšenie hrúbky epitelu, ako aj vaskularizácia lamina propria spolu so znížením nepríjemných symptómov, ako je suchosť, svrbenie, podráždenie a dyspareúnia. Pozitívne účinky sú dlhodobé a výsledky sa udržali aj 6 mesiacov po liečbe.

1. sedenie 350 €
2. sedenie 250 €
FOTONA - Lichen sclerosus

[Viac info k ošetreniu]

FOTONA - Lichen sclerosus

Lichen sclerosus je kožné ochorenie, ktoré postihuje ženy po 50. roku života. Nie je to však pravidlom a môže sa vyskytnúť vo všetkých vekových skupinách, dokonca aj v detskom veku. Bez správnej liečby môže toto ochorenie spôsobovať výrazné a trvalé zjazvenie a deformity vulvy. Neliečené formy sú spájané s 2 – 6 % rizikom rozvoja malígnej skvamóznej neoplázie vulvy.

Ako lichen sclerosus liečime? Liečba laserom je bezpečná a účinná metóda, ktorá nespôsobuje pacientkám takmer žiaden diskomfort ani vedľajšie účinky.

Efekt: Efektívnosť liečby sa v klinických štúdiách ukazuje ako jedna z najlepších a výrazné zlepšenie pretrváva až 6 mesiacov. Takisto vieme laserovou terapiou eliminovať dlhodobú udržiavaciu liečbu lokálnymi kortikosteroidmi.

Ošetrenie 80 €
MIXTO LASER - odstránenie výrastkov

[Viac info k ošetreniu]

MIXTO LASER - odstránenie výrastkov

Zbavte sa kondylómov a papilómov v intímnej oblasti. Za pár sekúnd a natrvalo. Laserový lúč v rukách skúsenej gynekologičky zasiahne ložisko a výrastok bezbolestne odstráni. Často aj bez lokálneho umŕtvenia.

  • Rýchle a bezbolestné ošetrenie
  • Bez nežiaduceho krvácania či nutnosti šitia rany
  • Trvalý účinok
Odstránenie výrastkov v intímnej oblasti (do 5 kusov) 110 €
Odstránenie výrastkov v intímnej oblasti (do 10 kusov) 160 €
Odstránenie výrastkov v intímnej oblasti (nad 10 kusov) 200 €

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.